Plnění klimatizace Praha 6 na počkání

AKCE: 499,- +3Kč/1g

Váš nejen PNEUSERVIS :)
MYJEMYJEM :)

Plnění klimatizace Praha 6

Plně automatickým přístrojem odsajeme staré chladivo, čímž systém zbavíme mechanických nečistot a vlhkosti. Následně provedeme důkladnou vakuaci, která slouží ke kontrole těsnosti a zbavení případných zbytků vlhkosti systému. Nakonec doplníme olej, který je v systému rozptýlen v chladícím médiu a slouží k mazání klima kompresoru. Na přání je možné doplnit i UV kontrastní látku pro určení zdroje případného úniku chladiva klimatizace.


Plnění klimatizace – servis klimatizace

Klimatizace doplňujeme profesionálním automatickým přístrojem s programovatelnou dobou vakuování, automatickým vakuovým testem těsnosti, vstřikem oleje i UV barvy a plně automatickým dávkováním chladiva.Servis klimatizace provádíme i bez objednání a zpravidla na počkání. Plnění chladivem je ale někdy časově náročnější, proto pokud máte nové auto (obvykle od roku výroby 2015 a novější) s novým typem chladiva, doporučujeme předem zavolat na číslo 737 664 863.


Naplnit klimatizaci někdy nestačí

Pokud v klimatizačním okruhu chybí chladivo, může se jednat buď o malý přirozený únik, který se po letech nedoplňování a zanedbané údržby projevil natolik, že okruh chlazení potřebuje doplnit.

Častější ale bývá únik chladiva klimatizace z důvodu zvýšené netěsnosti, zpuchřelého těsnění, proklepané trubice, prodřené hadice atd. U všech těchto případů je nutné nejprve přesně zjistit zdroj úniku chladiva, přetěsnit ho a potom naplnit nové chladivo a olej PAG do chladiva.

Volejte 737 664 863