Precizní čištění interiéru auta v Praze

Čištění interiéru auta Praha

V případě, že na Vašem látkovém nebo koženém sedadle v autě pozorujete měnící se strukturu potahu, popraskané a odřené plochy, různá zbarvení a jiný nežádoucí stav, pomůžeme Vám. Interiér vozidla vyžaduje pravidelnou péči. Pokud je delší dobu používán a není pravidelně čištěn a udržován, stárne a rychle se ničí. Povrch kůže například vysychá, bledne a praská. Speciální čištění interiéru auta Vám pomůže kompletně obnovit zašlý vzhled látkového i koženého čalounění, zbavit se nežádoucího zápachu, špíny a skvrn. Pro čalounění sedadel používáme speciální impregnaci, která chrání obnovené materiály proti slunečnímu záření, vysychání a praskání. K čištění používáme speciální prostředky na bázi suché pěny a parní čistič. Dokážeme odstranit téměř veškeré nečistoty.

Jste z Prahy nebo z okolí? Využijte u nás služby - čištění interiéru auta.

MY JE MYJEM PEČLIVĚ – I TAM, KAM NENÍ VIDĚT

Vyčistíme interiér Vašeho auta s maximálním efektem.
Pes v autě, festival za deště, děti a čokoláda, rozlitá káva...

Pečlivě se postaráme o každý kout interiéru Vašeho auta. Používáme speciální přípravky na impregnaci tkanin, emulze na ošetření kůže, renovaci plastů, dřeva i kovů. Podle potřeby a Vašich časových možností volíme mokrý nebo suchý postup. Váš vůz je po celou dobu pod pečlivým dohledem kamery.

Proč si mám vlastně nechat čistit auto?

  • Jezdíte ve zdravějším prostředí - odstraněním prachu, roztočů a dalších nečistot snižujete riziko vzniku alergií a respiračních onemocnění. Také zabráníte vzniku nepříjemného zápachu.
  • Ušetříte peníze - ceny potřebných kvalitních přípravků v maloobchodních řetězcích se rovnají a někdy převyšují ceny profesionálního čištění. Nemluvě o nezbytném použití extrakčních strojů za desítky tisíc.
  • Budete mít více volného času - s důkladným čištěním vozidla byste strávili celý den, takhle ho můžete strávit mnohem příjemněji.
  • Vaši blízcí to ocení - nikdo nemá rád nepořádek, čisté a voňavé auto potěší nejen Vás, ale i kohokoliv povezete.

Volejte 737 664 863